Działka 1020 m2 Truskaw, gm. Izabelin

działka budowlana • na sprzedaż • Truskaw • gm. Izabelin

520 000  • 1020 
510 zł za m2

 Kontakt

Prezentujemy działkę o powierzchni 1020 m2 położoną w Truskawiu, gminie Izabelin. Działka przede wszystkim w bliskim sąsiedztwie terenów Kampinoskiego Parku Narodowego w okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Truskaw wymarzone miejsce dla miłośników spokojnych okolic, przyrody, niezliczonych szlaków pieszych i rowerowych po Puszczy Kampinoskiej. Wybierając oferowaną działkę będą mogli Państwo zrealizować budowę wymarzonego domu, a może skorzystają z projektu przedstawionego na zdjęciach? Projekt stworzony dla tej działki właśnie, wykorzystujący jej atuty i przystosowany do wymogów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, najważniejsze zapisy: przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, realizowana na działce budowlanej wyłącznie w formie wolnostojącej, przeznaczenie dopuszczalne - usługi nieuciążliwe w formie lokali usługowych wbudowanych w budynki mieszkalne na zasadach określonych w przepisach prawa, zakazuje się lokalizowania zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w formie bliźniaczej, szeregowej lub grupowej. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy 30%

Powierzchnia 1020 m2
Wymiary działki:
- szerokość 15 m
- głębokość 68 m

Dostępne media:
- energia elektryczna,
- woda miejska,
- kanalizacja,
- gaz,
- Internet.

Truskaw jest dynamicznie rozwijającą się miejscowością z dostępem do wszystkich mediów. W ostatnim czasie wykonano remont i modernizację głównej ulicy 3 Maja. Ta miejscowość ma szansę w najbliższej przyszłości stać się podobnie jak Izabelin miejscem reprezentacyjnym w sąsiedztwie w przeważającej ilości nowo powstałe nowoczesne domy. Jest to ostatnia miejscowość zamknięta Kampinoskim Parkiem Narodowym bez korków i dróg przelotowych za to ze świeżym powietrzem i naturą na wyciągnięcie ręki z widokiem na lasy, w pobliżu jeziorko gdzie można łowić ryby, stajnia, przystanki autobusowe wraz z linią nocną (połączenie z Warszawą), sklepy, place zabaw, restauracje, trasy biegowe dla narciarzy, trasy piesze i rowerowe i wiele innych atrakcji, które zapewnia gmina Izabelin, do której przyprowadzisz dziecko do przedszkola, szkoły podstawowej, na zajęcia z Centrum Kultury.

Zapraszamy na prezentację działki oraz złożenie propozycji cenowej nawet, jeśli będzie znacznie odbiegać od ceny ofertowej, my w Państwa imieniu przeprowadzimy negocjacje.
Podane informacje dot. oferowanej nieruchomości sporządzono na podstawie oświadczeń właścicieli. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedam działkę w Truskawiu.

Kontakt:
Biuro nieruchomości Izabelin AJW-Nieruchomości (22) 299 35 75
  • od kiedy dostępna: 2023-05-29
  • powierzchnia: 1020 m2
  • kształt działki: prostokąt
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: utwardzony
  • media: gaz, internet, kanalizacja, prąd, woda
  • okolica: apteka, autobus, las, miasto, niska zabudowa, park, plac zabaw, poczta, policja, przedszkole, przychodnia, sklep spożywczy, spokojna okolica, supermarket, szkoła, wieś, żłobek
  • data ostatniej aktualizacji: 10 Lipiec 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

AJW-Nieruchomości

ul. 3 Maja 57 05-080 Laski

tel: +48 22 299 35 75

numer licencji: 8130

Arkadiusz Wojciechowski

tel: +48 501 275 400

tel: +48 22 299 35 75

Osoba do kontaktu: Arkadiusz Wojciechowski